www.africke-masky.cz


Internetová prodejní galerie Afrického umění

V naší galerii naleznete krásné příklady ze dřívější části naší sbírky afrických domorodých předmětů. Většina předmětů již nemá aktuální cenu a jejich současnou a mnohem nižsí cenu cenu naleznete buď v tomto e-shopu vyhledáním podle inventárního čísla předmětu, anebo telefonickým dotazem na čísle 792 304 062.


Máme rádi Afriku a cestujeme po ní křížem krážem. Většina nabízených předmětů pochází přímo z našich cest po Africe. Každý rok pořádáme 2 soukromé expedice. O naše zážitky se dělíme s veřejností. Každý rok v letním období pořádáme výstavy fotografií z našich expedic v Praze v Galerii Nora v Gorazdově ulici. Většinou v červenci a v srpnu. Výstavy fotografií jsou doprovázeny prodejem domorodých afrických předmětů, které lze zakoupit i v tomto e-shopu.

Majka a Olda Mikušovi


Část výtěžku z prodeje afrických předmětů v tomto e-shopu je zasílána jako humanitární pomoc do nejhůře postižených míst v Africe prostřednictvím Nadace Světového fondu dětí.

Michal Koudelka


Za tento e-shop vděčíme firmě Bohemia Soft a jejímu systému Webareal. Ukázal se pro nás jako nejlepší systém pro tvorbu e-shopů rychle a zdarma a pomohl nám vytvořit e-shop během velmi krátké doby. Děkujeme :-)


 

 

120x600-2cz.png


PRONÁJEM ARTEFAKTŮ
PRONÁJEM ARTEFAKTŮ


Nově jsme pro Vás připravili možnost pronájmu artefaktů. Jedná se o výhodnou možnost užít si a potěšit se i s předmětama, které jsou pro normálního člověka cenově nedostupné, nebo o možnost pronájmu dekorací pro natáčení reklam, filmů, atd.

 

Cena pronájmu se bude odvíjet z ceny daného předmětu a z počtu dní pronájmu.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 739 020 211.

V nejbližší době naleznete v této sekci přesnější a podrobnější informace o způsobu pronájmu předmětů.

N2U4Mzh