www.africke-masky.cz


Internetová prodejní galerie Afrického umění

V naší galerii naleznete krásné příklady ze dřívější části naší sbírky afrických domorodých předmětů. Většina předmětů již nemá aktuální cenu a jejich současnou a mnohem nižsí cenu cenu naleznete buď v tomto e-shopu vyhledáním podle inventárního čísla předmětu, anebo telefonickým dotazem na čísle 792 304 062.


Máme rádi Afriku a cestujeme po ní křížem krážem. Většina nabízených předmětů pochází přímo z našich cest po Africe. Každý rok pořádáme 2 soukromé expedice. O naše zážitky se dělíme s veřejností. Každý rok v letním období pořádáme výstavy fotografií z našich expedic v Praze v Galerii Nora v Gorazdově ulici. Většinou v červenci a v srpnu. Výstavy fotografií jsou doprovázeny prodejem domorodých afrických předmětů, které lze zakoupit i v tomto e-shopu.

Majka a Olda Mikušovi


Část výtěžku z prodeje afrických předmětů v tomto e-shopu je zasílána jako humanitární pomoc do nejhůře postižených míst v Africe prostřednictvím Nadace Světového fondu dětí.

Michal Koudelka


Za tento e-shop vděčíme firmě Bohemia Soft a jejímu systému Webareal. Ukázal se pro nás jako nejlepší systém pro tvorbu e-shopů rychle a zdarma a pomohl nám vytvořit e-shop během velmi krátké doby. Děkujeme :-)


 

 

120x600-2cz.png

IN TIME

PRODEJNÍ MÍSTA
Kontaktní informace

Afro-art.cz

výdejní místo Praha 6

Brunclíkova 9

Praha 6

PSČ 162 00

Otevírací doba:

Po - Ne: V libovolný čas po telefonické domluvě na čísle 792 304 062

Napište nám: afro-art@seznam.cz

IČ: 75505631

 Afro-art.cz

kamenný obchod Hradec Králové

Kavčák, prodejní galerie - Kavčí Plácek

Husův dům 121, Hradec Králové

PSČ 500 03

Otevírací doba:

Po - Pá: 9:00 - 12:00, 12:30 - 18:00

 

 


ZWZlNW