www.africke-masky.cz


Internetová prodejní galerie Afrického umění

V naší galerii naleznete krásné příklady ze dřívější části naší sbírky afrických domorodých předmětů. Většina předmětů již nemá aktuální cenu a jejich současnou a mnohem nižsí cenu cenu naleznete buď v tomto e-shopu vyhledáním podle inventárního čísla předmětu, anebo telefonickým dotazem na čísle 792 304 062.


Máme rádi Afriku a cestujeme po ní křížem krážem. Většina nabízených předmětů pochází přímo z našich cest po Africe. Každý rok pořádáme 2 soukromé expedice. O naše zážitky se dělíme s veřejností. Každý rok v letním období pořádáme výstavy fotografií z našich expedic v Praze v Galerii Nora v Gorazdově ulici. Většinou v červenci a v srpnu. Výstavy fotografií jsou doprovázeny prodejem domorodých afrických předmětů, které lze zakoupit i v tomto e-shopu.

Majka a Olda Mikušovi


Část výtěžku z prodeje afrických předmětů v tomto e-shopu je zasílána jako humanitární pomoc do nejhůře postižených míst v Africe prostřednictvím Nadace Světového fondu dětí.

Táňa a Michal Koudelkovi


Za tento e-shop vděčíme firmě Bohemia Soft a jejímu systému Webareal. Ukázal se pro nás jako nejlepší systém pro tvorbu e-shopů rychle a zdarma a pomohl nám vytvořit e-shop během velmi krátké doby. Děkujeme :-)


 

 

120x600-2cz.png

IN TIME

Úvod » ONLY TODAY 9.2.2018

ONLY TODAY 9.2.2018

Připravili jsme pro Vás speciální novou kategorii. Najdete zde každý den nějaký africký předmět za fantastickou cenu - se slevou 50 procent. Nabídka platí vždy jeden den.

Pokud budete mít štěstí, máte jedinečnou možnost sehnat africký předmět podle svého vkusu za poloviční cenu. Stačí jen každý den hlídat předmět, který bude vložen do této kategorie :-)

Desetiprocentní sleva registrovaných úživatelů pro tuto kategorii neplatí a v případě objednání zboží nebude zaúčtována ...

Řadit podle 
Výrobce 

Africká maska kmene Igbo z Nigérie
3 800 Kč

1 400 Kč (56 EUR)

img

MWZjMTE